Пон - Пет: 08:00-18:00 | Саб: 08:00-14:00 02 / 2741 000 ; 071 / 321 017 КОВИД-19 Тестирање Пон-Нед: 07:30-22:00
Бул. Борис Трајковски бр.62
Кисела Вода, Скопје

Новости и промоции

НИКОБ ЛАБ од денеска со прилагодено работно време

Во согласност со новите препораки на Комисијата за заразни болести кои предвидуваат значително олабавување на мерките поврзани со пандемијата од ковид-19 согласно актуелната епидемиолошка...
0

НИКОБ Лаб – Промотивни цени за алерготестови во текот на целиот месец Мај по повод светскиот ден на астмата

Сезоната на алергиите е во полн ек, а симптомите како кивање, кашлање, пецкање и чешање на очите и носот се најчести при алергиски реакции....
0

Со НИКОБ ЛАБ – патувајте безгрижно со дигитален европски  Ковид 19 сертификат

Со цел безбедно и непречено да патувате во Европа и светот, од денес во НИКОБ ЛАБ  во истата цена со секој направен ПЦР или...
0

Во Никоб Лаб од утре гратис вино за секој Ковид 19 тест и биохемиска анализа, за здравје да наздравиме со новото вино од винарија Парагон

Во пресрет на пролетните празнични и семејни денови од утре Никоб Лаб го промовира новиот македонски традиционален бренд кој има светски вкус и исклучително...
0

Никоб лаб – За една година сме најбрзо растечка лабораторија во државата заради достапноста, квалитетот и услугите со најниски цени

1 ГОДИНА НИКОБ ЛАБ, 1 ГОДИНА БРЗИ, ДОСТАПНИ И КВАЛИТЕТНИ Д-р.Спец.Субспец.Татјана Баевска Вучковиќ што значи за вас како Генерален Директор на Никоб Лаб првиот...
0

НИКОБ ЛАБ – Ние не се шегуваме,  од утре Априлска роденденска промотивна цена од 1000 денари за PCR тест од 1 до 7 Април

Во пресрет на нашиот прв роденден  промовираме роденденска цена намалена од 1400 на 1000 денари со цел уште повеќе да ја доближиме услугата до...
0

Промоцијата за бесплатен брз антигенски тест за млади од 0 до 18 години успешно ја завршуваме

Лабораторијата „Никоб лаб“ во февруари ја започна промоцијата за бесплатен брз антигенски тест за млади од 0 до 18 години по индикација, со цел...
0

Никоб ЛАБ со промотивна цена за рано откривање канцер на дебелото црево

Месец Март е Европскиот месец за подигнување на свесноста за колоректалниот карцином, и токму заради тоа НИКОБ ЛАБ се вклучува во кампањата за превенција...
0
1 2