Пон - Пет: 07:30-20:00 | Саб: 07:30-15:00 02 / 2741 000 ; 071 / 321 017
Бул. Борис Трајковски бр.62
Кисела Вода, Скопје

Blog 2 Columns

Мобилни екипи за безбедно и сигурно земање на примероци во вашиот дом или работно место

Со цел доближување на услугите кон граѓаните, Никоб Лаб од 12.10.2021 им овозможува на лицата кои не се во можност, да им обезбеди услуги за безбедно земање...

НИКОБ ЛАБ со нова мобилна локација – Бибај Групација (Качанички пат)

Ве известуваме дека од денес 24.09.2021 (петок) ќе биде отворен мобилен пункт за PCR и брзи антигенски тестови во комплекот на Бибај групација  – ул. Јадранска Магистрала...

Продолжува промотивната кампања за лабораториски анализи

Ве известуваме дека до 30.09.2021год. е продолжена “Промотивната кампања за лабораториски анализи“, каде што имате можност за лабораториска проверка на лабораториски параметри по системи и дијагнози. Достапноста...

Промена на работното време на пунктовите за COVID-19 тестирање на Никоб Лаб

Почитувани, Ве информираме дека НИКОБ ЛАБ почнувајќи од 13.09.2021 (понеделник) воведува промена на работното време на следните пунктови за COVID-19 тестирање: Кисела Вода, Табановце и Богородица, додека...

Доделена Благодарница на Никоб Лаб

Здружението на родители на деца со ендокринолошки заболувања – „РАСТ“ преку претседателот Петровски и врачи симболична плакета на Д-р.Спец.Субспец. Татјана Баевска Вучковиќ – директор на Никоб Лаб,...
1 2 3 4 5